Берое и Локомотив София играят при резултат 0:1 в късния петъчен двубой

...

НА ЖИВО: Берое - Локомотив София 0:1, железничарите стъписаха домакините

Берое и Локомотив София играят при резултат  0:1  в късния петъчен дуел от програмата на efbet Лига. Срещата може да наблюдавате по DIEMA SPORT , а на  Gong.bg. също ще отразим забавните моменти.

След 5 минути игра Берое получи късмет да стреля от директен свободен удар. Енцо Ойос се нагърби с отговорността, само че шутът му мина високо над напречната греда.

Минута по-късно Лусиано Скуадроне надскочи бранителите на Локомотив София при корнер, само че не съумя да прати топката в мрежата.

В 13-та минута Вини Трибуле се измъкна зад отбраната и стреля рисково, само че стражът на гостите съумя да се намеси с една ръка. Две минути по-късно отново Трибуле тества Любенов и още веднъж вратарят излезе победител от този конфликт.

След половин час игра Берое стигна до нов страховит късмет. Вини Трибуле изведе Сантиаго Годой, той надбяга бранителите, само че страничния дирек го лиши от попадение. Топката остана в " заралии ", само че офанзивата приключи с изстрел в навън.

В 40-та минута Берое най-сетне прати топката в мрежата, само че голът беше анулиран. Хубава композиция сред Трибуле, Годой и Ойос беше в основата на ситуацията. Последният прати топката в мрежата, само че след преразглеждане с ВАР се оказа, че Трибуле е бил в засада при построяването на офанзивата и Георги Иванов не зачете попадението.

Полувремето завърши с много събития, само че попадения по този начин и не паднаха.

Локомотив не сътвори съвсем нищо през първите 45 минути, само че още при започване на втората част пробваха да поведат. Стив Траоре проби в наказателното поле и отклони към Валентин Николов, чийто удар излезе в навън.

Здрава борба беляза второто полувреме, само че липсваха положения, сходни на тези от първите 45 минути.

LIVE  Берое - Локомотив София  0:1

Състави:

Берое: 1. Родриго Ачинели, 2. Густаво Каскардо, 3. Франко Минго, 5. Лучиано Скуадроне, 9. Сантиаго Годой, 10. Енцо Ойос, 11. Джани Политино, 15. Енцо Барето, 17. Едуин Ласо, 21. Тиаго Сийас (К), 91. Вини Трибуле

Треньор:  Хосе Луис Ачиари

Локомотив София: 24. Александър Любенов, 4. Диме Димов, 22. Ивайло Найденов, 12. Бруно Франко, 5. Даниел Ками, 26. Красимир Милошев (К), 31. Красимир Станоев, 15. Лука Иванов. 98. Стив Траоре, 10. Валентин Николов, 11. Карлос Франса

Треньор: Данило Дончич